Özel Karavan

Henüz çiçeği burnunda bir girişim olarak karşınızdayız!

Yıllardır karavan, kamp, çadır ve taşınabilir evler üzerine yaptığımız araştırmalar sonucunda bu sektörde eksik gördüğümüz alanları tamamlamak, hatalı ve yanlış yapıldığını düşündüğümüz alanlara farklı bir bakış açısı getirerek kendi yöntemlerimizle düzeltmek suretiyle hizmet vermeyi amaçlamış bir firmayız.

Prensiplerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti Esastır.
  • Hizmet Kalitesi Müşteri Memnuniyetini Getirir.
Hedeflerimiz

  • Uluslararası standartları Türkiye'ye getirmek.
  • Türkiye pazarında 1 numaralı karavan üreticisi konumuna gelmek.
  • Karavan denilince akla gelen ilk marka olmak.

Misyonumuz: En üst düzey kalite ve müşteri memnuniyeti misyonu ile, tatil ve yerleşik hayat anlayışına özgürlük ve konfor prensipleri katarak köklü değişiklik ve farklılıklar ortaya çıkarmak. Bunların yanı sıra istihdam ve sürdürülebilir kalkınma anlayışına destek olup, diğer yandan dünyanın tüm ülkelerine ihracat yapan bir konuma gelmek ve bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz: Tamamen öz kaynaklarımızla, bu topraklara ve insanlarına katkıda bulunmak. Avrupa Birliği Standartları ve ISO yönetim standartları ile yeni yatırım ve istihdam imkanları açmak, Karavan sektörü içerisinde dünya pazarında ilk üçe girmek ve bu amaç uğrunda gerekli tüm çalışmalar aralıksız olarak devam etmektedir.

Özel Karavan Whatsapp